O nas

Anna płachta

Absolwentka Wydziału Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, a także studiów podyplomowych Muzykoterapii na Akademii Muzycznej w Katowicach. Zwolenniczka alternatywnych metod edukacji zorientowanych na sztukę.

Twój mentor na czas przygotowań do egzaminu dojrzałości. Twoja pomoc w pracy nad sobą oraz wsparcie w zdobywaniu nowych umiejętności. Pasjonowanie się muzyką, psychologią oraz fascynacja procesem kształtowania się człowieka pozwoli Ci, z Twoimi mocnymi stronami, osiągnąć sukces.

patrycja rajczykowska-strugalska

Absolwentka Wydziału Matematyki Stosowanej Politechniki Śląskiej w Gliwicach, udzielająca korepetycji (od kiedy pamięta) każdemu kto tylko chce i potrzebuje, ale najczęściej maturzystom i studentom.

Twój przewodnik w procesie uczenia się i utrwalania niezbędnej wiedzy matematycznej. Twój motywator do ciągłego działania i dążenia do celu, który sobie założysz. Zdolna, ambitna i wytrwała da Ci pewność, że Twoja praca zaowocuje. Upodobanie górskich wycieczek, uprawianie sportu i zamiłowanie do nauki utwierdzi Cię, że Twój wysiłek zaowocuje spełnieniem marzeń.

Jesteśmy siostrami z szerokim wachlarzem umiejętności. Najistotniejsze dla nas jest ciągły rozwój. Jest to nasz wspólny cel w życiu, który przejawia się także w naszym autorskim treningu merytoryczno-pedagogicznym. Zgodność celów osobistych z zawodowymi jest dla Ciebie gwarantem skuteczności naszych działań. Świeżość i pomysłowość natomiast dają Ci pewność konstruktywnie spędzonego czasu w przyjaznej atmosferze. Dołącz do nas i wspólnie osiągniemy razem Twój cel.

PS. „Jesteś wypadkową sumą 5 osób, z którymi najczęściej przebywasz”/Jim Rohn/ – My dopełnimy tę liczbę osób, które będą Cię nieustannie motywować na drodze do sukcesu.